ostrzeżenie – z 2007?sprawdzić

www.hazardzistki.info

sprawdzić – z 2007?

UWAŻAJCIE!

Dnia 20 Sierpnia 2009 roku

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychiatrii  – dr med. Krzysztof Walczewski, poinformował mnie w rozmowie telefonicznej, iż niestety nie będzie mógł rozpatrzyć mojej skargi, przesłanej mu za pośrednictwem NFZ, gdyż, niestety, nie jest kompetentny, jeśli chodzi o uzależnienie od kompulsywnego hazardu i po prostu się na tym nie zna.

 

Iwona-Isia w oczekiwaniu na pisemną odpowiedź (mijać będzie właśnie 30 dni -powoli).

 

 

PÓKI CO, GORĄCO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH, PRZED PODEJMOWANIEM JAKIEGOKOLWIEK „LECZENIA” NA ULICY Stoczniowców 7 Kraków –wyjaśnienie jutro– i opis „terapeutki” -”od hazardu” – wyjątkowej chamki i prymitywa!!! z klasycznym, omdlewającym głosem wybrandzlowanej panienki –pseudoterapeutki, której się wydaje, że Hazardzistki, to odmóżdżeni alkoholicy na minutę przed exitus! I która w swojej nieskończonej terapeutycznej głupocie, myśli, ze po zakończeniu leczenia ludzie zachowuja się jak na początku – czyli są biedni, wystraszeni i taka szantrapa będzie z nimi robiła co chce, lecząc swoje kompleksy i chore ego!!!

Wstępnie – na pytanie czym diagnozuje uzależnionych od kompulsywnego hazardu usłyszałam, że pytaniami Anonimowych Hazardzistów – na informację, że te pytania są błędnie przetłumaczone a ponadto zastrzeżone prawami autorskimi „Combo Book” zaczęła się drzeć: „pani ma problem, ze sobą ma pani problem”.

Powiem ci prymitywna terapeutko tak: nie moim problemem są takie głupawe i prymitywne psychopatki znęcające się sadystycznie nad bezbronnymi chorymi ludźmi i ćwiczące swoją „władzę” – dlatego też ostrzegam wszystkich przed „indywidualnym leczeniem” na ulicy Stoczniowców 7 w Krakowie! Ale moim problemem jest, żebyś nie krzywdziła swoją indolencją, chamstwem, brakiem kultury osobistej i prymitywnością chorych ludzi!

Pytam też, co ile mają psychiatryczne badania takie chamskie i niezrównoważone! terapeutki, jak ta o której jest mowa. Jak tylko znajdę wolna chwilkę, postaram się,

wkleić w stronę

http://hazardzistki.info/

taśmę z nagraniem tej drącej się, jak upiór zakompleksionej psychopatki!

 

A póki co polecam każdemu, żeby sobie poczytał o GURU polskich pseudo terapeutów – PEDOFILU Andrzeju Samsonie – twórcy „nowatorskich metod” !!!!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Samson

 

Bo o Woronowiczu, odpowiedzialnymm jako Powiernik AA za „walący” się po polsku Program AA na skutek błędnego tłumaczenia Kroku 1-wszego pisałam TUTAJ -KLIKAJ W TEN LINK:

http://www.hazardzisci.info/

 

Jest takie powiedzenie, „kto z czubem przestaje – czubem się staje” – czy ci porąbani polscy pseudo terapeuci mają od czasu do czasu badania psychiatryczne?Odsuwające ich od pracy na skutek skrzywień zawodowych? Co?

 

 

A tym, którzy cytują z mojego życia na gg, przypominam, że wypada dać cytat!

”dlaczego na moje milczenie reagujesz wycofaniem? Dlaczego na to milczenie mi nie pozwalasz? a może milczę , bo gdy Ty przestałeś bać się mnie, ja dopiero zaczęłam? Czasem milczenie potrzebuje wsparcia. I to też jest miłość. Wspieranie wbrew ciszy. A może ciszy samej…”.

http://www.hazardzisci.info/?s=czasem+milczenie

 

memo -wkleić nazwisko tej mega głupiej i chamskiej pseudo terapeutki